top of page

Malta Bayrağı - Gemi ve Yat Tescili

Yat sahiplerine ve finansörlerine tescil, yat finansmanı, yat satışları, satın almaları ve yat kiralama dahil olmak üzere yatlar ve süper yatlarla ilgili tüm işlemlerde danışmanlık ve yardımcı oluyoruz.

Malta Bayrağı - Gemi ve Yat Tescili

Malta'nın Akdeniz'in kalbindeki eşsiz ve stratejik konumu, derin limanları, birinci sınıf liman tesisleri ve süper yat marinaları, uluslararası denizcilik için bir cennet sunuyor. Adanın serbest liman, gemi yapımı ve onarımı, yakıt ikmali, gemi tedariki ve römorkaj hizmetleri gibi kapsamlı uluslararası denizcilik hizmetleri Malta'nın olağanüstü itibarına büyük katkı sağlıyor. Ayrıca, yatların tesciline ilişkin mevzuat, yatçılık endüstrisinin kendine özgü gerekliliklerini dikkate almaktadır ve Malta'da özel ve ticari yatların tescili cazip bir düzenlemeye sahiptir. Vergi planlaması ve yapılandırması sayesinde süper yat tonajının tescilinde de önemli artışlar olmuştur. Malta, dünyanın altıncı ve Avrupa'nın en büyük deniz bayrağına sahiptir. Malta bayrağı, dünyanın her yerinde Malta'yı tercih etmeye devam eden armatörlerin, finansörlerin ve yönetim şirketlerinin güvenini kazanmıştır.
Gemi tescili, gemi finansmanı, yatçılık ve denizcilik hukuku, firmanın deniz hukuku uygulamalarının merkezinde yer alır. Büromuz bu alanlarda uzman denizcilik avukatlarımızla güvenilir destek ve danışmanlık sunmaktadır. Gemi sahiplerine, gemi operatörlerine ve finansörlerine, gemilerle ilgili tüm işlemlerde, gemilerin ve Malta bayrağı altındaki ipoteklerin tescilinde ve ilgili tüm yasal ve teknik konularda yardımcı olmaya hazırız.

bottom of page